Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Všestranný spoločník do chladných jesenných dní

september 30, 2022 - 14:15
Ani sme sa nenazdali, leto utieklo a prišlo sychravé jesenné počasie. Ak trávite daždivé a chladné dni najradšej zavretý doma, je mnoho možností ako si ich spríjemniť. V týchto prípadoch často siahneme po notebooku. Ten však nie je vždy praktický, ak si ho napríklad chceme zobrať do postele. Zaujímavým riešením je zariadenie 2 v 1.
Foto: 
Lenovo

Prispôsobí sa vaším potrebám

Notebook alebo tablet? Toto zariadenie je oboje a je len na vás, v akom režime ho budete využívať. Vďaka 360 stupňovému pántu môžete notebook ľubovoľne ohýbať a urobiť z pracovného nástroja centrum zábavy, ktoré ovládate prstom alebo dotykovým perom. V tomto smere vyniká notebook Yoga 7i od Lenovo, ktorý ponúka aj skvelý výkon, dlhú výdrž batérie a užitočné inteligentné funkcie.

Keď sa čas okolo zastaví

Pohodlne sa usaďte, zabaľte sa do teplej deky, preklopte notebook do tabletového režimu a ponorte sa do čítania zaujímavej knihy alebo sledovania obľúbeného seriálu. Jesenná večerná idylka môže vyzerať aj takto. Navyše OLED displej s bohatými farbami a živým obrazom vás ľahko pohltí aj na niekoľko hodín. Napriek tomu sa nemusíte báť o svoje oči, pretože obrazovka automaticky filtruje modré svetlo a tým ich chráni. 

yoga_7_-_uupravene_2.jpg

Foto: 
Lenovo

Neobmedzujte sa pri zábave

Počas takýchto dní veľmi oceníte, že nemusíte mať neustále po ruke nabíjačku, pretože notebook na jedno nabitie vydrží až 16 hodín. Pohodlne si tak môžete spraviť domáci filmový maratón. Ak sa vám už predsa len vybije, s rýchlym nabíjaním mu iba za 15 minút dodáte šťavu na 3 hodiny. Toto sa vám zíde aj v situáciách, keď sa ocitnete na mieste s obmedzenou možnosťou pripojenia do elektrickej siete.

 

Šikovné funkcie, ktoré si obľúbite

Notebook je vám okamžite k dispozícii, vždy keď ho potrebujete. Stačí ho otvoriť a všetky funkcie máte hneď k dispozícii vďaka rozpoznávaniu tváre FullHD infračervenou webkamerou. Tá má tiež zabudovaný kryt, ktorý chráni vaše súkromie. Aby vás počas hovorov nič nerozptyľovalo, je tu funkcia inteligentného potláčania okolitého hluku. Kúpou zariadenia Yoga 7i získate plnohodnotný notebook aj tablet, ktorý vám bude cenným spoločníkom pri domácom leňošení aj na cestách. 

- - Inzercia - -