Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Funkčný čaj Hrdlo a hltan od TEEKANE, bylinková novinka pre pokojné hrdlo bez bolesti

september 29, 2022 - 13:37
Prežiť jeseň a zimu bez bolesti v hrdle? Odteraz vám k tomu pomôže novinka zo sekcie funkčných čajov Hrdlo a hltan od TEEKANNE. Voňavá zmes prináša tie najlepšie bylinky, ktoré upokojujú ústa a hrdlo, a pomáhajú posilniť imunitu v náročnom období plnom všadeprítomných respiračných ochorení.
Foto: 
Teekane

Každý pozná ten nepríjemný moment, keď sa v hrdle objavia prvé náznaky škrabania, pálenia a bolesti. Do boja za zdravé dýchacie cesty bez vírusov si vďaka TEEKANNE môžete prizvať silu prírody a popíjať funkčný čaj plný byliniek. Novinka obsahuje semená feniklu, listy šalvie a tymian, teda liečivé rastliny, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce účinky na ústa, hrdlo, hlasivky a hltan.

V čaji rozpoznáte aj ľahko pikantnú chuť zázvoru. Ten napomáha k zdravej kondícii dýchacích ciest a okrem dezinfekčných účinkov telu dodáva aj prospešné antioxidanty. Zo šálky horúceho bylinkového čaju Hrdlo a hltan od TEEKANNE navyše medzi bylinkami ucítite aj typickú vôňu sladkého drievka, či mäty. Nenechajte si bacilmi pokaziť krásu zimných mesiacov a podporte svoje zdravie lahodným funkčným čajom od TEEKANNE.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.sk                                                             

Funkčný čaj TEEKANNE Hrdlo a hltan môžete kúpiť za cenu 1,7 EUR

- - Inzercia - -