Dnes je streda, 30.november 2022, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zelená farba očí je tá najmenej častá. Čo prezradí o vašom charaktere?

november 22, 2022 - 08:00
Zelenú farbu očí má údajne len 1% našej populácie. Hovorí sa, že oči sú brány do duše. Častokrát z nich vieme odčítať nevyslovené. Ak sú aj tie vaše zelené, pravdepodobne vás vystihujú nasledujúce vlastnosti.
Foto: 
shutterstock

Zelené oči prezrádzajú mimoriadne zmyselný a tajomný charakter. Častokrát sú ľudia s touto farbou očí nepredvídateľní. Robia si, čo sa im zachce a od nikoho si nepýtajú súhlas. Dokážu vynikajúco flirtovať a svoj objekt záujmu poľahky zviesť. Sú temperamentní, vášniví a ľahko pritiahnu pozornosť svojho okolia. 

Síce nie sú príliš ambiciózni, zato sa vyznačujú húževnatosťou a vytrvalosťou. Idú za svojím cieľom až do samého konca a sú šikovnými obchodníkmi. Keď sa raz pre niečo rozhodnú, nie je ľahké ich zastaviť. 

V láske sú verní a stáli, ale len vtedy, ak sú presvedčení, že našli svoju spriaznenú polovičku. Láska je pre nich prioritou, ale vo vzťahu bez lásky dlho nevydržia. Majú zvýšené sexuálne nároky a vedia byť veľmi majetnícki. Ich city sú intenzívne a pre mnoho vecí sa vedia mimoriadne nadchnúť. Ich emotívnosť sa odzrkadľuje aj v ich milostnom živote, kedy sú občas prehnane žiarliví. 

Len málokedy nájdete kreatívnejšieho človeka, ako je ten so zelenou farbou očí. Zelenookí ľudia zvyknú mať hravú a priateľskú povahu. Často vyhľadávajú nové výzvy a príležitosti a veľmi radi riskujú. 

So zelenou farbou očí sa častokrát spája aj nadpriemerná inteligencia človeka. Taktiež sa vyznačujú dobrými analytickými schopnosťami. Vedia rýchlo spracovať rozličné informácie a ich myseľ pracuje naplno. Okrem toho, že sú veľmi dobrými poslucháčmi, sú aj skvelými rečníkmi. 

- - Inzercia - -