Dnes je sobota, 22.január 2022, meniny má: Zora
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2019: Jedinečná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej

apríl 18, 2019 - 09:46
V priestoroch prekrásneho hotela Double Three by Hilton Bratislave sa konala výnimočná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej a dám, ktoré sú nominované v prestížnej ankete Slovenka roka 2019.
Foto: 

Slovenka roka 2019: Jedinečná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej

Autor: 
Michal Motúz

Prekrásne hotelové priestory, výnimoční hostia, skvelé jedlo a vína a nádherné fotografie Ivony Oreškovej, ktorá nafotila 28 dám, ktoré sú nominované v prestížnej ankete Slovenka roka 2019. Aj o tom bola výnimočná vernisáž fotografií Ivony Oreškovej.

obrazy2.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

Na tomto podujatí nechýbali ani vzácni hostia. Pozvanie na akciu prijal aj predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba, štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská, či riaditeľ BKIS Vladimír Grežo.

maria.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

Úvodné slovo patrilo aj významnému básnikovi Kamilovi Peterajovi. Všetci hostia netajili svoj obdiv pred dámami, ktoré sú nominované v ankete Slovenka roka 2019. „Sú to výnimočné ženy, ktoré sú nielen úspešné vo svojej profesii, no sú aj skvelými matkami a manželkami,“ povedala v úvode generálna riaditeľka STAR production a organizátorka ankety Slovenka roka 2019 Mária Reháková.

obrazy.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

Medzi vzácnych hostí patrila aj legendárna herečka Marína Kráľovičová. „Vernisáž fotografií k ankete Slovenka roka 2019 je výnimočné podujatie. Som rada, že som tu dnes mohla vidieť nádherné fotografie Ivony Oreškovej, ktorá predstavila úspešné ženy ako veľmi elegantné a krásne dámy,“ povedala pani Kráľovičová.

marina.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

O úspešných ženách hovorili vo svojom príhovore aj známi umelci, bratia Andrej a Martin Augustinovci. O hudobné číslo, ktoré výborne dotvorilo atmosféru samotnej vernisáže sa postarala hudobná dvojica Veronika Bilová a Róbert Pechanec. Priamy prenos z prestížnej ankety Slovenka roka 2019 môžete sledovať 5. mája na obrazovkách RTVS.

peteraj.jpg

Foto: Ivan Medveď
Foto: Ivan Medveď

- - Inzercia - -